Vytvorenie rezervácie je umožnené iba registrovanému členovi a za podmienky dostatočného kreditu na jeho účte. Kredit je možné si zriadiť ako aj nabiť osobne v SPORT CENTRE, alebo online tu: Registrácia

Pred tým, ako budete vytvárať samotnú rezerváciu je nutné sa prihlásiť. Toto vykonáte kliknutím na políčko „Prihlásenie“ v pravo hore. Tu zadáte Vašu emailovú adresu a ako heslo zadáte ID číslo, ktoré Vám bolo pridelené pri ososbnej registrácii, alebo heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácii online.

ID číslo nájdete na členskej kartičke, zadávate iba číslo, bez prefixu ID. Po tom ako ste sa prihlásili Vám je umožnené vytvárať rezervácie. Detaily svojho účtu ako aj kompletný prehľad vašich rezervácii nájdete po prihlásení sa v pravo hore. Pre vytvorenie rezervácie je potrebné mať kartičku nabitú dostatočným kreditom.

U každej lekcii je zobrazené, či je voľné miesto, prípadne či je lekcia už obsadená. Vtedy je u lekcie poznačené „Iba náhradníci“. Na každú lekciu je v prípade plnej obsadenosti možné sa rezervovať ako náhradník. V prípade že sa uvoľní miesto Vás systém automaticky zaradí do lekcie a o tom, že ste boli do lekcie zaradený Vám pošle sms správu. V prípade že sa na lekciu nedostanete, Vaša rezervácia bude zmazaná a kredit Vám bude vrátený na účet. O tomto budete taktiež vyrozumený sms správou 3 hodiny pred samotnou lekciou.

Pre vytvorenie novej rezervácie rozkliknite Vami požadovanú hodinu. Následne sa Vám zobrazí okno s detailami lekcie. Tu je za podmienky dostatočného kreditu na Vašom účte možné vykonať rezerváciu kliknutím na tlačítko „Rezervovať“. Po tom ako systém potvrdí, že Vaša rezervácia bola uložená, môžete okno zavrieť. Kredit bol odpočítaný z Vášho účtu a rezervácia bola zaznamenaná.

Na jednu registračnú kartičku je možné vytvoriť na lekciu jednu rezerváciu. V prípade, že chcete cvičiť s Vašimi rodinnými príslušníkmi, je nutné požiadať o zmenu účtu na účet „Rodina“ kedy je na jednu kartičku povolené vytvoriť na lekciu 2 rezervácie. Účet typu rodina je možné využívať výhradne pre rezervovanie priamych rodinných príslušníkov, to znamená manžel, manželka, dcéra, syn.

Rezerváciu môžete zrušiť za nasledujúcich storno podmienok:

Zrušenie rezervácie urobíte tak, že otvoríte lekciu ktorej rezerváciu chcete zrušiť. Po tom ako sa Vám otvorí okno s detailami lekcie kde je oznam o tom, že na túto lekciu už máte vytvorenú rezerváciu kliknete na ikonu „koša“ vedľa Vašej rezervácie. Následne potvrďte stornovanie Vašej rezervácie. Kredit Vám bol vrátený na účet v zmysle storno podmienok a Vaša rezervácia bol stornovaná.

Vytvorenie rezervácie je možné na ktorýkolvek deň, na ktorý je lekcia zobrazená. Jednotlivé dni, respektíve týždne je možné zobraziť vpravo hore kliknutím na odkaz „nasledujúci“.

V prípade dotazov ohľadne rezervácii nás neváhajte kontaktovať.

Sportcentrum Junior
0948 800 893
info@sportcentrum-junior.sk